• Egzaminy poprawkowe

•

Poniżej znajduje się lista terminów i sal egzaminów poprawkowych - sierpień 2020.

1. Matematyka

26.08.2020 r. godzina 9.00

Sala 7

2. Filozofia

26.08.2020 r. godzina 9.00

Sala 110

3. Język polski (+ j. polski rozszerzony)

27.08.2020 r. godzina 9.00

Sala 112

4. Chemia rozszerzona

27.08.2020 r. godzina 9.00

Sala 213

• Nasz uczeń LAUREATEM

• Ogólnopolskiego Podkarpackiego Konkursu Chemicznego

Uczeń klasy 4Ta Technikum Nr 27 Konstanty Zdunek został laureatem Podkarpackiego Konkursu Chemicznego im. Ignacego Łukasiewicza o zasięgu ogólnopolskim organizowanym przez Politechnikę Rzeszowską.

Celem Konkursu jest propagowanie i rozwijanie zainteresowania chemią wśród uczniów szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych, zwrócenie uwagi na rangę przedmiotu, poszukiwanie utalentowanej młodzieży, zapewnienie  rywalizacji w dziedzinie wiedzy chemicznej na wysokim poziomie.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w życiu zawodowym!!!

• Życzenia Dyrektora ZS NR 21

• Dyrektor Zespołu Szkół nr 21 z okazji Świąt Wielkanocnych składa serdeczne życzenia Rodzicom, Uczniom, Nauczycielom oraz Pracownikom Szkoły.

• Wyniki konkursu chemii doświadczalnej

• Wyniki konkursu chemii doświadczalnej będą podane w późniejszym terminie - 20 kwietnia 2020 na stronie internetowej szkoły.

• Ewentualne zmiany harmonogramu roku szkolnego

• Szanowni Państwo

Informuję Państwa, że zmiany harmonogramu roku szkolnego zostaną wprowadzone jeżeli MEN ogłosi na jak długo przedłuża okres "zawieszenia zajęć". Terminy wystawiania ocen, terminy praktyk zawodowych, sposoby oceniania, metody pracy zostaną przekazane Państwu w komunikacie na "Librusie" oraz na stronie internetowej szkoły.

Dyrektor szkoły.

• Obowiązek nauki w okresie kwarantanny

• Przypominamy, że uczniowie, zgodnie z zaleceniami Ministra Edukacji Narodowej, mają kontynuować naukę w okresie kiedy szkoły są zamknięte, tylko w innej formie. Jeszcze raz podkreślamy, to nie są ferie. Kto dotychczas np. miał problem z kontaktem z nauczycielami przez Librusa lub przez inny środek komunikacji może podać, telefoniczne najlepiej, kontakt mailowy do siebie w sekretariacie szkoły, nauczyciele się skontaktują i pokierują Waszą samodzielną pracą.

• Ważna informacja dla uczniów

• Dyrekcja szkoły prosi wszystkich uczniów o monitorowanie wiadomości zamieszczanych w dzienniku elektronicznym LIBRUS, oraz innych kanałów komunikacyjnych, którymi kontaktowaliście się z nauczycielami. Drogą elektroniczną będziecie informowani przez nauczycieli o zadaniach do wykonania w czasie kwarantanny - tak by ten czas wykorzystać możliwie jak najlepiej np. do powtórek. W razie kłopotów z dostępem do librusa, Office'a 365 lub portalu eszkola.net proszę wysłać maila na adres jacek@zs21.edu.pl lub SMS-a pod nr 501723974.

Jednocześnie apelujemy o rozsądek, prosimy o odpowiedzialność za swoich bliskich i za siebie - bez konieczności nie opuszczajcie domu - TO NIE JEST DOBRY MOMENT NA SPOTKANIA TOWARZYSKIE BEZPOŚREDNIE!!! Jest przecież wiele możliwości komunikacji zdalnej - bezpiecznej dla wszystkich. Niech taki błąd popełniony przez waszych kolegów z Włoch, a zwłaszcza jego skutki, będą dla Was przestrogą.

• Informacja dyrekcji ZS 21 w sprawie odwołannych zajęć.

• Dyrekcja szkoły informuje, że zgodnie z decyzją Ministerstwa Edukacji narodowej zawiesza się zajęcia wychowawcze i dydaktyczne w dniach 12 - 25 marca 2020 r. Nie organizujemy  żadnych zajęć wyrównawczych, sportowych czy konsultacji. Nauczyciele i pracownicy szkoły pozostają do dyspozycji - dyrektor szkoły poinformuje, w jaki sposób będzie spełniany obowiązek pracy.

• Informacje Dyrektora ZS 21

• Zostały odwołane:

• Targi Szkół Zawodowych przewidziane na 11-12.03.2020
              • Spektakl teatralny w dniu 11.03.2020
              • Wycieczka dydaktyczna do PAN
              • Dzień Otwarty dla uczniów szkół podstawowych w dniu 26.03.2020. Nowy termin podany będzie w najbliższym możliwym czasie.
              • Dzień Otwarty w dniu 24.03.2020  - możliwość spotkania tylko dla rodziców, którzy wcześniej umówią się z nauczycielami
          • Warsztaty w ramach  Projektu Social Innovation Relay
            • Warsztaty w ramach Projektu Social Innovation Relay

• Uczniowie klas drugich uczestniczą w projekcie Social Innovation Relay, w którym opracowują innowacyjne koncepcje biznesowe odpowiadające na potrzeby społeczne. Mają one pomóc w rozwiązywaniu problemów społecznych, w szczególności dotyczących edukacji, zdrowia i poprawy jakości życia. Młodzi ludzie zyskują doświadczenie, praktyczne umiejętności i profesjonalne doradztwo ze strony praktyków biznesu, które w przyszłości wzmocni ich szanse na rynku pracy. Projekt jest organizowany przez Fundację Młodzieżowej Przedsiębiorczości.