• Szkoła dzisiaj

• Szkoła jest dobrze wyposażoną placówką w szereg nowoczesnych pomocy dydaktycznych, środków audiowizualnych, salę informatyczną z dostępem do Internetu, nowoczesny sprzęt i aparaturę chemiczną, laboratoria chemiczne i pracownie fryzjerskie. W szkole znajdują się również: biblioteka multimedialna, gabinet medyczny, dwie dobrze wyposażone sale gimnastyczne, siłownia, sala fitness oraz bilard. Uczniowie obok zajęć obowiązkowych rozwijają swoje zainteresowania w ramach szeregu zajęć dodatkowych. W skład Zespołu Szkół Nr 21 wchodzi Technikum Nr 27 i Liceum Ogólnokształcące LXXXVII. Zawody, w których obecnie kształcimy to:

• technik analityk

• technik usług fryzjerskich

• technik chłodnictwa i klimatyzacji

Klasy liceum:

• 1La - Dziennikarska (rozszerzenie: j. polski, historia, j. angielski)

• 1Lb, 1Lc - Medyczno-Farmaceutyczna (rozszerzenie: biologia, chemia)

• 1Ld - Turystyczna (rozszerzenie: geografia, j. angielski, j. niemiecki)