• Stypendyści Prezesa Rady Ministrów

• 26 października br. w Auli Menedżerskiej Akademii Nauk Stosowanych przy ul. Kawęczyńskiej 36 w Warszawie, odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów Stypendystom Prezesa Rady Ministrów. Serdecznie gratulujemy uczniom naszej szkoły: Julicie Pawłowskiej z klasy 5 TBp oraz Sebastianowi Wąsiakowskiemu z klasy 3LB którzy takie stypendia otrzymali.

Życzymy dalszych sukcesów!

• Wycieczka 2Tk na Wydział Fizyki UW

• Poszerzanie wiedzy Chłodników z klasy 2TK podczas wykładu: "Pozytywne wibracje. Drgania i fale w otaczającym nas świecie" na Wydziale Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego

• Wyjścia integracyjne

• Chłodnicy z 4TK poznawali w kinie opowieść o amerykańskim geniuszu - fizyku J. Robercie Oppenheimerze. Jest to już kolejna klasa, która wybrała się na ten film, chyba o czymś to świadczy! Po prostu polecamy!

Zimno natomiast nie przeszkodziło klasie 1LD na długi spacer po Kampinoskim Parku Narodowym, chociaż ciepła herbata po wycieczce była obowiązkowa!

• Wycieczka II LB do MWP i Sejmu

• W dniu 16.10 uczniowie klasy II LB wybrali się na wycieczkę do Muzeum Wojska Polskiego oraz do Sejmu RP

Wycieczka bardzo się nam podobała co widać po uśmiechniętych twarzach

• Dzień Edukacji Narodowej i Ślubowanie klas I

• Dzień Edukacji Narodowej to szczególny dzień dla polskiego szkolnictwa.

13.10.2023 r. w naszej szkole, podczas uroczystych akademii dla klas technikum oraz dla liceum, odbyło się ślubowanie klas pierwszych oraz wręczenie przez Pana Dyrektora Marka Kupieckiego nagród dla wyróżniających się pracowników szkoły.

Dodatkowo nagrodę Prezydenta m. st. Warszawy otrzymała P. Beata Szczepańczyk, a nagrodę Burmistrza Dzielnicy Praga Południe otrzymała Pani Agnieszka Politańska.

Wszystkim wyróżnionym serdecznie gratulujemy.

Pracownikom szkoły życzymy dużo cierpliwości i zadowolenia z wykonywanej pracy. Wszystkim uczniom życzymy wytrwałości i osiągnięcia zamierzonych celów.

• Wrzesień w nowej szkole

• Wrzesień w nowej szkole, w nowym środowisku to dla pierwszoklasistów przede wszystkim integracja. W naszej fotograficznej relacji integracyjna wizyta klasy 1TKa w kręgielni. Świetne humory dopisywały naszym Chłodnikom