• Projekt Next Gen

• W dniu 13.03.2024r w ramach projektu next gen, skierowanego do młodych ludzi, którzy nie wybrali jeszcze drogi na przyszłość, odwiedzili nas przedstawiciele firmy Haug Chemie Polska. Cztery osoby, w tym trzech absolwentów naszego technikum chemicznego, prowadziło zajęcia mające na celu przybliżenie naszej młodzieży branży chemicznej obróbki powierzchniowej, jej rozwoju i perspektyw.

Pracownicy firmy opowiadając o swojej branży,  propagowali  chemię  w przemyśle oraz chemię jako dziedzinę nauki, pokazali  jak rozwija horyzonty i wiedzę młodzieży jako ciekawa branża z ogromną przyszłością. Jak można odnosić sukcesy zawodowe.

Uczniowie z ogromnym zaangażowaniem uczestniczyli w zajęciach, zadawali pytania, na pewno poznali „Przepis na sukces”.

• Lekcja zorganizowana przez Muzeum Getta

• W dniu 23.02 w naszej szkole odbyła się lekcja zorganizowana przez Muzeum Getta Warszawskiego. Tematem lekcji były dwa powstania - Powstanie w getcie i Powstanie Warszawskie.  Udział w zajęciach brały klasy 4tk i 4fa. Lekcje prowadziła Pani Anna Darewska. Obecna była także Pani dr Halina Postek, kierownik Działu Edukacji Muzeum Getta Warszawskiego.

• VI Mazowiecki Konkurs Fryzjerski

• 21 lutego 2024 odbyła się kolejna edycja Mazowieckiego Konkursu Fryzjerskiego pt.: Cztery pory roku w Zespole Szkół nr 34 im. Mieszka I w Warszawie. Naszym reprezentantem był uczeń z klasy 3fa Jakub Lipski. Przygotował zimową stylizację - Śnieżna Królowa. Modelką Jakuba była Adrianna Piętaszewska (3fa). Jakub otrzymał dwa wyróżnienia. Gratulacje!