• Nasz uczeń LAUREATEM

• Ogólnopolskiego Podkarpackiego Konkursu Chemicznego

Uczeń klasy 4Ta Technikum Nr 27 Konstanty Zdunek został laureatem Podkarpackiego Konkursu Chemicznego im. Ignacego Łukasiewicza o zasięgu ogólnopolskim organizowanym przez Politechnikę Rzeszowską.

Celem Konkursu jest propagowanie i rozwijanie zainteresowania chemią wśród uczniów szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych, zwrócenie uwagi na rangę przedmiotu, poszukiwanie utalentowanej młodzieży, zapewnienie  rywalizacji w dziedzinie wiedzy chemicznej na wysokim poziomie.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w życiu zawodowym!!!

• Życzenia Dyrektora ZS NR 21

• Dyrektor Zespołu Szkół nr 21 z okazji Świąt Wielkanocnych składa serdeczne życzenia Rodzicom, Uczniom, Nauczycielom oraz Pracownikom Szkoły.

• Wyniki konkursu chemii doświadczalnej

• Wyniki konkursu chemii doświadczalnej będą podane w późniejszym terminie - 20 kwietnia 2020 na stronie internetowej szkoły.