• Zakończenie Roku Szkolnego dla klas IV

• Zapraszamy uczniów klas maturalnych 26 kwietnia o godz. 10.00 na uroczyste zakończenie Roku Szkolnego dla klas IV.

• Informacja dla rodziców i opiekunów prawnych uczniów Technikum 27.

• W dzienniku elektronicznym w zakładce wiadomości został zamieszczony list Prezydenta m.st. Warszawa do rodziców w związku z planowanym strajkiem pracowników oświaty.

• Informacja o strajku nauczycieli

• Informujemy, że nauczyciele i pracownicy Zespołu Szkół nr 21 przystępują w dniu 8.04.2019 do strajku. Informacje o funkcjonowaniu szkoły w dniach od 8.04.2019 będą zamieszczane w dzienniku elektronicznym.

W dniu 8 i 9 odbywają się Rekolekcje Wielkopostne bez zmian.

• Ruszamy z "ogólniakiem"!

• Od nowego roku szkolnego zapraszamy absolwentów szkół podstawowych również do klas liceum ogólnokszałcącego. Proponujemy Wam dwie klasy:

• 1FA - "humanistyczna"  - rozszerzony j. polski, historia oraz j. angielski
              • 1FB - "biolchem" - rozszerzona biologia, chemia oraz j.angielski

Więcej informacji na temat naboru w menu Rekrutacja i na "Dniach Otwartych" dla Kandydatów. Zapraszamy!

• List Mazowieckiego Kuratora Oświaty

• List Mazowieckiego Kuratora Oświaty do rodziców w sprawie strajku w oświacie zamieszczony jest w dzienniku elektronicznym w zakładce wiadomości

Marek Kupiecki

• X edycja Turnieju Zawodów

• Wyniki konkursu z X edycji Turnieju Zawodów M. St. Warszawy pod hasłem " Zainteresowania rozwijamy - zawody wybieramy!"

21 marca w Zespole Szkół nr 21 odbył się kolejny już X Jubileuszowy Turniej Zawodów M. ST. Warszawy. Jak zawsze Turniej cieszył się ogromnym zainteresowaniem wśród uczniów szkół podstawowych, nauczycieli, pedagogów i doradców zawodowych. W turnieju uczestniczyło 26 szkół podstawowych. Uczniowie poznali specyfikę pracy 13 prezentowanych zawodów reprezentujących różne branże - gastronomiczną, usługową, chemiczną, informatyczna, ekonomiczna, techaniczna oraz wzięli udział w konkursie turniejowym. Młodzież szkół zawodowych  w bardzo  ciekawy, atrakcyjny sposób prezentowała młodszym kolegom tajniki zawodu, którego się uczy. Na podstawie uzyskanej wiedzy uczniowie szkół podstawowych będą mogli wybrać zawód zgodny z ich pasją, zainteresowaniami oraz z predyspozycjami zawodowymi.Turniej Zawodów pozwolił nie tylko poszerzyć wiedzę o danym zawodzie i szkole, ale poprzez grupową rywalizację młodzieży przyniósł dużo satysfakcji i dobrej zabawy.