• Wyniki XIV Konkursu Chemii Doświadczalnej

• W poniższym załączniku znajdują się wyniki Konkursu Chemii Doświadczalnej, który odbył się 28 lutego 2023 r. Wszystkim uczniom szkół podstawowych dziękujemy za przybycie oraz zaangażowanie.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i zapraszamy na rozdanie nagród, które odbędzie się 25 maja o godzinie 14:00 w Zespole Szkól nr 21.

Dziękujemy nauczycielom chemii z naszej szkoły którzy czuwali nad organizacją i przebiegiem konkursu!

Wyniki konkursu 2023​​​​​

• Wycieczka do firmy COOL.

• Dnia 9 marca uczniowie klasy 4Tkp wraz z nauczycielem Panem Henrykiem Machem odwiedzili podwarszawską firmę z branży chłodniczo-klimatyzacyjnej – COOL. Na początku przedstawiono uczniom prezentację nt. technologii i specyfiki pracy firmy. Uczniowie zwiedzili halę produkcyjną, magazyny z elementami urządzeń chłodniczych oraz zapoznali się z nowymi rozwiązaniami branży chłodniczej, klimatyzacyjnej oraz pomp ciepła.

Dziękujemy właścicielom firmy COOL za poświęcony czas.

• Olimpiada Solidarności. Dwie dekady historii.

• W bieżącym roku szkolnym uczniowie klas 3 LO i 4FAp wzięli udział w konkursie: Olimpiada Solidarności. Dwie dekady historii. Zakres tematyczny konkursu obejmuje okres historii Polski lat 1970-1990.Etap szkolny odbył się 30 listopada 2022, polegał na rozwiązaniu testu składającego się z pytań zamkniętych o różnym stopniu trudności. Dwoje uczniów: Aleksandra Uchman z 4 FAp i Oliwer Turlej z 3LB zakwalifikowało się do etapu wojewódzkiego, który odbył się 15 marca. Jedną z trzech finalistek została uczennica naszej szkoły - Aleksandra Uchman. Finał odbędzie się w czerwcu w Gdyni. Trzymamy kciuki!

• EGZAMIN SEP  u chłodników!

• W dniu 3 marca 2023 r. uczniowie klasy 4Tkp przystąpili do egzaminu SEP – nadającego im uprawnienia do pracy przy eksploatacji urządzeń, instalacji i sieci elektrycznych.

Wszyscy uczniowie zdali egzamin państwowy i otrzymali w ten sposób odpowiednie uprawnienia.

Serdecznie gratulujemy!