• Wyniki konkursów chemicznych

• Konkurs na filmik pt Chemia w życiu codziennym lub Co by było gdyby nie było chemii został rozstrzygnięty. Laureatami konkursu zostali:
              I miejsce - Filip Sowiński- Szkoła Podstawowa Nr 211 Oddziałami Integracyjnymi
              II miejsce - Diana Lewon - Szkoła Podstawowa Nr 157 Oddziałami Dwujęzycznymi
              I
              I miejsce - Kinga Brodzińska - Szkoła Podstawowa Nr 157 Oddziałami Dwujęzycznymi
              III
               miejsce - Daria Gerałtowska, Amelia Rzewuska - Szkoła Podstawowa Nr 157 Oddziałami Dwujęzycznymi
              III
              miejsce - Justyna Szutta - Szkoła Podstawowa Nr 317 im. Ewy Szelburg - Zarębiny.
              Zwycięzcom gratulujemy. Jednocześnie prosimy laureatów o zgłaszanie się po 15 maja 2022 roku do sekretariatu Zespołu Szkół Nr 21 w Warszawie przy ulicy Saskiej 78 po odbiór nagród i dyplomów. Termin odbioru dyplomu i nagrody należy wcześniej ustalić telefonicznie z sekretariatem szkoły

• Rozstrzygnięcie konkursów chemicznych dla uczniów SP

• Wszystkie nadesłane prace były wspaniałe i prezentowały ogrom pracy włożonej w finalne dzieło. Rozstrzygnięcie konkursu było bardzo trudne i dlatego dla każdego uczestnika przewidziano nagrody i dyplom za trud i chęci włożone w wykonanie pracy. Konkursy miały na celu propagowanie chemii wśród uczniów szkół podstawowych. Wzięło w nich udział szesnaścioro uczniów. Na stronie szkoły pojawią się zdjęcia prezentujące prace, które napłynęły do szkoły, z zachowaniem zasad RODO.
              Ze względu na to, że jest to konkurs, należało wskazać najlepsze wśród wszystkich zachwycających prac.

W konkursie NIETYPOWY UKŁAD OKRESOWY wyróżniły się prace:

* ANNY za opracowanie zasad i wykonanie gry domino - I miejsce

* NIKODEMA za pracochłonny podświetlany układ okresowy - II miejsce

W konkursie CHEMICZNE PRZYSMAKI wyróżniły się prace:

*BARBARY za czekoladowy chemiczny tort - I miejsce

*ALEKSANDRY za edukacyjny film z piernikowymi symbolami chemicznymi - II miejsce

• Wielkanoc

• Dyrekcja Szkoły oraz Nauczyciele i Pracownicy życzą wszystkim z okazji Świąt Wielkanocnych zdrowych, pogodnych i spokojnych Świąt.