• Praca w administracji szkoły.

• Dyrektor Zespołu Szkół nr 21 zatrudni starszego specjalistę w administracji szkoły. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerem telefonu (22) 617 33 74 wew. 101

• Sprzątanie Świata 2021

• 17 września 2021 r. uczniowie Zespołu Szkół Nr 21 wzięli udział w ogólnopolskiej akcji edukacyjnej SPRZĄTANIE ŚWIATA, która w tym roku odbyła się pod hasłem MYŚLĘ, WIĘC NIE ŚMIECĘ. Wyposażeni w worki, rękawice i dobre humory uczniowie z zapałem zaangażowali się w sprzątanie okolicznych ulic, parków i terenów rekreacyjnych wzdłuż rzeki. W efekcie do szkolnego punktu składania nieczystości trafiło kilkadziesiąt worków śmieci, a Saska Kępa odzyskała estetyczny i schludny wygląd.

Brawo Uczniowie!

• KOBIECY PODWIECZOREK TECHNOLOGICZNY

•

Zapraszamy na Kobiecy Podwieczorek Technologiczny do Centrum Nauki Kopernik 28 września. Program spotkania oraz inne informacje na plakacie obok (kliknij by powiększyć).

aaaaaaaa

• Covid-19 - przypomnienie

•

Szanowni Rodzice i Opiekunowie Uczniów

W związku z trwającą pandemią Covid-19, Dyrektor Szkoły przypomina, aby uczniowie, którzy mają objawy chorobowe (kaszel, katar, gorączka, ogólnie złe samopoczucie) nie przychodzili do szkoły. Chorzy uczniowie nie będą odsyłani do domu, gdyż w trosce o ich zdrowie i bezpieczeństwo będą musieli oczekiwać w izolatorium na odbiór osobisty przez Rodzica/Opiekuna.

W trosce o wspólne bezpieczeństwo przypominamy również o konieczności informowania wychowawców o sytuacji, w której uczeń przebywa na kwarantannie lub jest objęty izolacją.

• Infolinia dla dzieci i młodzieży oraz ich opiekunów

• W związku z rozpoczęciem nowego roku szkolnego 2021/2022, jest kontynuowana pomoc dzieciom i młodzieży przeżywającym kłopoty i trudności, spowodowane m.in. skutkami izolacji rówieśniczej podczas epidemii COVID-19.

Od 6 września działa całodobowa, bezpłatna, ogólnopolska infolinia dla dzieci i młodzieży oraz ich opiekunów. Pod numerem telefonu 800 800 605 dzieci i młodzież, ale także rodzice, nauczyciele i pedagodzy będą mogli uzyskać profesjonalną pomoc doświadczonych psychologów, pedagogów i prawników.