• Komunikat Głównego Inspektora Sanitarnego

• Zgodnie z informacją Głównego Inspektora Sanitarnego z 24 lutego 2020 roku: ,,Na chwilę obecną, nie ma uzasadnienia dla podejmowania nadmiernych działań typu kwarantannowanie osób powracających z regionów Północnych Włoch, odmawianie udziału w zajęciach szkolnych oraz zamykanie szkół.

• Opieka stomatologiczna dla uczniów

• Uczniowie szkoły mogą korzystać bezpłatnie z opieki stomatologicznej gabinetu w przychodni Neuca Med Sp. z o.o. przy ul. Chrzanowskiego 4. W załączniku także adresy 2 innych placówek, które są  w porozumieniu na Dzielnice Praga Południe i Centrum. Pacjent może zapisać się za pośrednictwem strony internetowej, telefonicznie oraz osobiście w placówce. Zgodnie z zapisami porozumienia (paragraf 2 pkt 4) leczenie musi odbywać się w obecności rodzica (opiekunów pranych) w przypadku niepełnoletnich za ich pisemną zgodą (paragraf 2 pkt 3).

• Uczeń naszej szkoły w III etapie Konkursu Chemicznego

• Uczeń klasy 4Ta Technikum Nr 27 Konstanty Zdunek zakwalifikował się do III etapu Podkarpackiego Konkursu Chemicznego im. Ignacego Łukasiewicza o zasięgu ogólnopolskim organizowanym przez Politechnikę Rzeszowską.

Celem Konkursu jest propagowanie i rozwijanie zainteresowania chemią wśród uczniów szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych, zwrócenie uwagi na rangę przedmiotu, poszukiwanie utalentowanej młodzieży, zapewnienie rywalizacji w dziedzinie wiedzy chemicznej na wysokim poziomie.
              Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w zmaganiach chemicznych !!!