• Nasze pasje

• Wywiad z Aleksandrą Zalewską, aktorką teatru Rampa

• 15.12.2020 18:59
        • Wywiad z Aleksandrą Zalewską (2Fap), aktorką teatru Rampa, zdobywczynią II miejsca w konkursie piosenki obcojęzycznej, uczennicą Technikum Fryzjerskiego w Zespole Szkół nr 21 w Warszawie.
        • - Kiedy i w jaki sposób zainteresowałaś się teatrem?

- Zainteresowałam się teatrem w wieku 9 lat. Zachęciła mnie do tego przyjaciółka z podstawówki. Zaczęłyśmy chodzić na zajęcia aktorskie i mi się spodobało.

- Czy czujesz tremę przed występem? Co wtedy robisz?

- Czasami się zdarzy, ale mam na to sposób, wzięcie pięć głębokich wdechów oraz przypomnienie sobie na spokojnie moich wszystkich kwestii.

- Czy pamiętasz jakiś swój szczególny występ? Dlaczego?

-Moim szczególnym występem był mój pierwszy spektakl na scenie, byłam bardzo podekscytowana i zestresowana.

- Czy masz swojego ulubionego aktora /aktorkę?

- Tak, są to aktorzy, którzy razem ze mną grają w teatrze. Są to między innymi: Zuzanna Makowska, Paulina Wróblewska, Piotr Janusz, Maciej Konieczny, Dominik Bobryk.

- Jakiej muzyki słuchasz na co dzień?

- Często słucham polskiego lub angielskiego rapu, lecz lubię też angielski pop.

- Jakie masz plany po skończeniu szkoły?

- Na razie nie myślę o tym, ponieważ najpierw chcę ukończyć szkołę, a później będę się zastanawiała nad tym.

- Czy masz jakieś marzenie związane ze śpiewem i aktorstwem?

- Mam marzenie, żeby dostać się na studia aktorskie.

- Czy poza śpiewaniem i graniem w teatrze masz jeszcze jakieś pasje/hobby? Co robisz w swoim wolnym czasie?

- Moją pasją od 4 roku życia jest łyżwiarstwo figurowe oraz taniec.  W wolnym czasie lubię też słuchać muzyki, rozmawiać ze znajomymi oraz tańczyć.